Kroužky a aktivity

Datum:
24.09.2018 - 19:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny ženy a dívky do zájmového kroužku "Kalanetika", který bude probíhat každé pondělí a středu od 19:00 do 20:00 hodin v tělocvičně DDM. Začínáme...
Datum:
10.09.2018 - 08:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice se podílí na celonárodní sbírce "SVĚTLUŠKA SVÍTÍ" na pomoc nevidomým dětem a lidem s těžkým zrakovým postižením, kterou organizuje Nadační fond Českého rozhlasu.V...
Datum:
06.06.2018 - 13:00
Provozní doba kanceláře DDM ČERVEN - pondělí až čtvrtek od 10:00 do 16:30 hod., pátek od 10:00 do 16:00 hod.ČERVENEC - letní příměstské tábory (většinou bude někdo přítomen v pondělí až pátek od...
Datum:
15.05.2018 - 15:00
4. ročník akce "Cyklotoulky valašskou krajinou" odstartoval tradičně 15. května na Den rodin a potrvá až do 31. října 2018. Tato dlouhodobější akce pro rodiče s dětmi nabídne opět zajímavá místa v...
Datum:
25.05.2018 - 15:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice ve spolupráci se skautským střediskem Vás všechny zve na akci "ZA POHÁDKOU NA KOLECH". Začátek je v pátek 25. května 2018 od 15:00 hodin na náměstí v Brumově,...
Datum:
05.05.2018 - 14:00
V sobotu 5. května od 14:00 hodin zveme všechny na hrad Brumov na slavnostní otevření hradní sezóny 2018 . V doprovodném programu se můžete těšit na finále šachového turnaje "Živé šachy",...
,
Datum:
27.04.2018 - 11:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice pořádá v pátek 27. dubna na náměstí v Brumově-Bylnici a jeho okolí již 4. ročník soutěže "Mladých zdravotníků". Od 11:00 hodin budou soutěžící porovnávat své...
Datum:
02.07.2018 - 09:00
Letní příměstské tábory DDM Brumov-Bylnice 2018“ Termín od 2. do 4. července 2018:LPT „ Mini mažoretky“Termín od 9. do 13. července 2018:LPT „Krteček“LPT „Discodance“Termín od 16. do 20....
Datum:
29.03.2018 - 09:00
Ve čtvrtek 29. března 2018 zveme všechny děti do DDM Brumov-Bylnice na velikonoční tvoření, turnaj v ringu a lezení na umělé stěně.Podrobné informace najdete na letáčku v přiloženém souboru.Těší...
Datum:
24.03.2018 - 12:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice a příznivci stolního tenisu pořádají v sobotu 24. března 2018 od 12:00 hodin v tělocvičně DDM Brumov-Bylnice 3. ročník turnaje ve stolním tenise neregistrovaných...
Datum:
19.02.2018 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti na akce pořádané v době jarních prázdnin, tj. v období od 19. do 23. února. Můžete se těšit na promítání animovaného filmu "Ferdinand" ve Val....
Datum:
06.02.2018 - 13:45
Výzva se týká "Zateplení obvodových stěn a oprav omítek na objektu modelářské dílny v DDM Brumov-Bylnice" viz. nabídka:

Stránky

Den v týdnu Čas Vedoucí Místo Věk Zaměření
Šachy Pátek 17:00 - 18:30 Častulík Jiří DDM Sport
Stolní tenis Pátek 17:00 - 18:30 Dorňák Zdeněk DDM Sport
Táborová kytara - 1. stupeň Čtvrtek 15:30 - 16:30 Froněk Miroslav DDM 1. stupeň ZŠ Hudba
Mladý rybář Úterý 16:00 - 17:30 Janáč Zdeněk DDM 2. - 8. třída Příroda
Psaní všemi deseti na PC Úterý 14:00 - 15:00 Ptáček Martin ZŠ Brumov Od 3. třídy ZŠ Počitače
JIU-JITSU - starší Pondělí 16:30 - 18:00 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Odbíjená I., II. Úterý, Čtvrtek 15:30 - 17:00 Ritter Rudolf, Lysáková Martina Hala Brumov Sport
Plastikový modelář Pátek 15:00 - 17:00 Špalek Jiří Horní škola Bylnice Technika
Lezení na umělé stěně I. Úterý 17:30 - 18:30 Surmařová Jana DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Broučci Pondělí 10:00 - 11:30 Daňová Františka DDM Sport
Florbal I. Středa 15:00 - 16:30 Ptáček Martin Hala Brumov 3. - 5. třída Sport
Sporťáček Čtvrtek 14:30 - 15:50 Ptáček Martin DDM Od 3. třídy ZŠ Sport
Aqua aerobic Úterý 16:30 - 17:30 Loucká Alena Bazén Brumov Sport
Lezení na umělé stěně II. - 1. stupeň Čtvrtek 15:50 - 16:50 Strnad Antonín DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika I. - začátečníci Středa 15:00 - 16:00 Lysáková Martina DDM Tvořivost
Kalanetika pro dospělé Pondělí, Středa 19:00 - 20:00 Ptáčková Marie DDM Sport
Zdravotní cvičení pro dospělé Středa 16:30 - 17:30 Vaňková Marcela DDM Sport
Florbal II. Pondělí 15:30 - 17:00 Ptáček Martin Hala Brumov 6. - 9. třída Sport
Veselá flétnička Nedašov Pondělí 13:00 - 14:00 Vítková Romana ZŠ Nedašov 1. - 3. třída Hudba
Florbal hrou Středa 13:40 - 14:40 Ptáček Martin Hala Brumov 1. - 2. třída Sport
Brumbyho mažoretky - starší Středa 16:30 - 17:30 Trčková Marie Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 2. - 5. třída Tanec
JIU-JITSU - mladší, MŠ Středa 16:30 - 17:30 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Kondiční cvičení a tanec Sobota 09:00 - 10:30 Šimšálková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál od 14-ti let Tanec
Kreativní kurz pro dospělé Úterý 15:00 - 17:00 Pastierčinová Jana DDM Tvořivost
Lezení na umělé stěně II. - 2. stupeň Čtvrtek 16:50 - 17:50 Strnad Antonín DDM 2. stupeň ZŠ, SŠ Sport
Zdravotník Štítná nad Vláří I. - mladší Čtvrtek 14:00 - 15:30 Pinďáková Věra Fara Štítná 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika II. - pokročilí Středa 16:00 - 17:00 Vaško Marie DDM Tvořivost
Sportovní gymnastika - MŠ Úterý 15:30 - 16:30 Šánková Monika DDM Sport
Sportovní gymnastika - 1. stupeň Úterý 14:30 - 15:30 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Sportovní karate a sebeobrana Čtvrtek 16:00 - 17:30 Coufal Miroslav Národní škola Brumov 7 - 11 let Sport
Táborová kytara - pro dospělé Čtvrtek 17:30 - 18:30 Froněk Miroslav DDM Hudba
Sportovní plavání II. - pokročilí Pátek 15:00 - 16:00 Šánková Monika Bazén Brumov pokročilí Sport
Sportovní plavání I. - začátečníci Pátek 14:00 - 15:00 Šánková Monika Bazén Brumov začátečníci Sport
Keramika Nedašov Pondělí 13:30 - 14:30 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Výtvarné hrátky Středa 13:00 - 14:30 Vargová Zdena ZŠ Štítná 1. - 3. třída Tvořivost
Táborová kytara - 2. stupeň Čtvrtek 16:30 - 17:30 Froněk Miroslav DDM 2. stupeň ZŠ Hudba
Není žádný zájmový kroužek. Neděle
Kreativ Středa 16:00 - 17:00 Lysáková Martina DDM 2. - 5. třída Tvořivost
Škatulata Pondělí 15:00 - 16:20 Lysáková Martina DDM 1. - 3. třída Sport
Discodance - děti, mladší Úterý 16:30 - 17:30 Klára Měšťánková DDM 6 - 10 let Tanec
Večery s keramikou pro dospělé Středa 17:00 - 18:30 Lysáková M., Vaško M. DDM Tvořivost
Dramaťáček Středa 13:00 - 14:30 Vránová M. ZŠ Štítná
Mladý zdravotník Nedašov Pátek 17:00 - 18:00 Hořáková I. ZŠ Nedašov 3. - 8. třída
Kreativ Nedašov Úterý 13:00 - 14:00 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Mladý rybář Nedašov Středa 15:00 - 16:00 Vaňková Alena ZŠ Nedašov Příroda
Brumbyho mažoretky - mladší Středa 15:30 - 16:30 Krůželová V. Horní škola Bylnice - zrcadlový sál MŠ, 1. třída Tanec
Plavání pro začátečníky Pondělí 16:00 - 17:30 Sudická Petra Bazén Brumov Sport

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88