Kroužky a aktivity

Datum:
27.11.2019 - 15:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti i dospělé na "Výrobu adventních věnečků", která proběhne v klubovně DDM ve středu 27. listopadu 2019 od 15:00 hodin. Přineste si s sebou...
Datum:
18.11.2019 - 17:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice pořádá předvánoční akci pro dospělé "Vyrobte si vlastní vánoční dekoraci z keramiky", která se uskuteční v pondělí 18. listopadu a 2. prosince. Je nutné se...
Datum:
29.10.2019 - 08:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve na "Podzimní prázdniny s DDM" v termínu 29. - 30. října 2019, kdy se děti můžou těšit na zájezd do ZOO Lešná a Galaxie Zlín. Pro příznivce sportu je ve středu...
Datum:
18.10.2019 - 19:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice oznamuje, že v pátek 18. října 2019 bude v tělocvičně DDM od 19:00 hodin zahájen miniturnajem již 7. ročník "Zimní nohejbalové ligy". Soutěž potrvá do konce dubna...
Datum:
30.09.2019 - 13:00
 V přiloženém souboru najdete nabídku zájmových kroužků DDM Brumov-Bylnice, které bude možné navštěvovat v Nedašově a Štítné nad Vláří.Těší se na Vás vedoucí ZÚ.
Datum:
30.09.2019 - 14:00
Činnost zájmových kroužků DDM Brumov-Bylnice bude ve školním roce 2019/2020 zahájena v týdnu od 30. září, a to vždy ve stanovený den a čas. Kompletní nabídku a přihlášky do kroužků najdete v...
Datum:
09.09.2019 - 08:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice se podílí na celonárodní sbírce "SVĚTLUŠKA SVÍTÍ" na pomoc nevidomým dětem a lidem s těžkým zrakovým postižením, kterou organizuje Nadační fond Českého rozhlasu.V...
Datum:
31.05.2019 - 14:30
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice ve spolupráci se skautským střediskem Vás všechny zve na akci "ZA POHÁDKOU NA KOLECH". Začátek je v pátek 31. května 2019 od 14:30 hodin na náměstí v Brumově,...
Datum:
15.05.2019 - 08:00
5. ročník akce "Cyklotoulky valašskou krajinou" odstartoval tradičně 15. května na Den rodin a potrvá až do 31. října 2019. Tato dlouhodobější akce pro rodiče s dětmi nabídne opět zajímavá místa v...
Datum:
17.05.2019 - 11:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice pořádá v pátek 17. května na náměstí v Brumově-Bylnici a jeho okolí již 5. ročník soutěže mladých zdravotníků "O pohár starosty města". Od 11:00 hodin budou...
Datum:
11.05.2019 - 14:00
 V sobotu 11. května 2019 zveme všechny od 14:00 hodin na Hrad Brumov, kde bude oficiálně zahájena hradní sezóna 2019. V doprovodném programu se můžete těšit na finále šachového turnaje "Živé...
Datum:
18.04.2019 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti ve čtvrtek 18. dubna od 9:00 hodin na velikonoční tvoření a turnaj v ringu, který je určen pro děti od 3. třídy. Více informací najdete na...

Stránky

Den v týdnu Čas Vedoucí Místo Věk Zaměření
Šachy Pátek 17:00 - 18:30 Častulík Jiří DDM Sport
Stolní tenis Pátek 17:00 - 18:30 Dorňák Zdeněk DDM Sport
Táborová kytara - 1. stupeň Čtvrtek 15:30 - 16:30 Froněk Miroslav DDM 1. stupeň ZŠ Hudba
Mladý rybář Úterý 16:00 - 17:30 Janáč Zdeněk DDM 2. - 8. třída Příroda
Psaní všemi deseti na PC Úterý 14:00 - 15:00 Ptáček Martin ZŠ Brumov Od 3. třídy ZŠ Počitače
JIU-JITSU - starší Pondělí 16:30 - 18:00 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Odbíjená I., II. Úterý, Čtvrtek 15:30 - 17:00 Ritter Rudolf, Lysáková Martina Hala Brumov Sport
Plastikový modelář Pátek 15:00 - 17:00 Špalek Jiří Horní škola Bylnice Technika
Lezení na umělé stěně I. Úterý 17:30 - 18:30 Surmařová Jana DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Broučci Pondělí 10:00 - 11:30 Daňová Františka DDM Sport
Florbal I. Středa 15:00 - 16:30 Ptáček Martin Hala Brumov 3. - 5. třída Sport
Sporťáček Čtvrtek 14:30 - 15:50 Ptáček Martin DDM Od 3. třídy ZŠ Sport
Aqua aerobic Úterý 16:30 - 17:30 Loucká Alena Bazén Brumov Sport
Lezení na umělé stěně II. - 1. stupeň Čtvrtek 15:50 - 16:50 Strnad Antonín DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika I. - začátečníci Středa 15:00 - 16:00 Lysáková Martina DDM Tvořivost
Kalanetika pro dospělé Pondělí, Středa 19:00 - 20:00 Ptáčková Marie DDM Sport
Zdravotní cvičení pro dospělé Středa 16:30 - 17:30 Vaňková Marcela DDM Sport
Florbal II. Pondělí 15:30 - 17:00 Ptáček Martin Hala Brumov 6. - 9. třída Sport
Veselá flétnička Nedašov Pondělí 13:00 - 14:00 Vítková Romana ZŠ Nedašov 1. - 3. třída Hudba
Florbal hrou Středa 13:40 - 14:40 Ptáček Martin Hala Brumov 1. - 2. třída Sport
Brumbyho mažoretky - starší Středa 16:30 - 17:30 Trčková Marie Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 2. - 5. třída Tanec
JIU-JITSU - mladší, MŠ Středa 16:30 - 17:30 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Kondiční cvičení a tanec Sobota 09:00 - 10:30 Šimšálková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál od 14-ti let Tanec
Kreativní kurz pro dospělé Úterý 15:00 - 17:00 Pastierčinová Jana DDM Tvořivost
Lezení na umělé stěně II. - 2. stupeň Čtvrtek 16:50 - 17:50 Strnad Antonín DDM 2. stupeň ZŠ, SŠ Sport
Zdravotník Štítná nad Vláří I. - mladší Čtvrtek 14:00 - 15:30 Pinďáková Věra Fara Štítná 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika II. - pokročilí Středa 16:00 - 17:00 Vaško Marie DDM Tvořivost
Sportovní gymnastika - MŠ Úterý 15:30 - 16:30 Šánková Monika DDM Sport
Sportovní gymnastika - 1. stupeň Úterý 14:30 - 15:30 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Sportovní karate a sebeobrana Čtvrtek 16:00 - 17:30 Coufal Miroslav Národní škola Brumov 7 - 11 let Sport
Táborová kytara - pro dospělé Čtvrtek 17:30 - 18:30 Froněk Miroslav DDM Hudba
Sportovní plavání II. - pokročilí Pátek 15:00 - 16:00 Šánková Monika Bazén Brumov pokročilí Sport
Sportovní plavání I. - začátečníci Pátek 14:00 - 15:00 Šánková Monika Bazén Brumov začátečníci Sport
Keramika Nedašov Pondělí 13:30 - 14:30 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Výtvarné hrátky Středa 13:00 - 14:30 Vargová Zdena ZŠ Štítná 1. - 3. třída Tvořivost
Táborová kytara - 2. stupeň Čtvrtek 16:30 - 17:30 Froněk Miroslav DDM 2. stupeň ZŠ Hudba
Není žádný zájmový kroužek. Neděle
Kreativ Středa 16:00 - 17:00 Lysáková Martina DDM 2. - 5. třída Tvořivost
Škatulata Pondělí 15:00 - 16:20 Lysáková Martina DDM 1. - 3. třída Sport
Discodance - děti, mladší Úterý 16:30 - 17:30 Klára Měšťánková DDM 6 - 10 let Tanec
Večery s keramikou pro dospělé Středa 17:00 - 18:30 Lysáková M., Vaško M. DDM Tvořivost
Dramaťáček Středa 13:00 - 14:30 Vránová M. ZŠ Štítná
Mladý zdravotník Nedašov Pátek 17:00 - 18:00 Hořáková I. ZŠ Nedašov 3. - 8. třída
Kreativ Nedašov Úterý 13:00 - 14:00 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Mladý rybář Nedašov Středa 15:00 - 16:00 Vaňková Alena ZŠ Nedašov Příroda
Brumbyho mažoretky - mladší Středa 15:30 - 16:30 Krůželová V. Horní škola Bylnice - zrcadlový sál MŠ, 1. třída Tanec
Plavání pro začátečníky Pondělí 16:00 - 17:30 Sudická Petra Bazén Brumov Sport

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88