Kroužky a aktivity

Datum:
06.10.2022 - 19:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve dospělé do nového kroužku "Kangoo dance" s Kačkou.Jedná se o dynamické cvičení na tlumících skákacích botách, při kterém se posiluje kompletně celé tělo....
Datum:
29.09.2022 - 16:00
Přijď se za námi podívat do zájmového kroužku mažoretek. Učíme se tady správné držení těla, vnímání rytmusu a prvky tance. Také tu zažiješ spoustu zábavy a partu kamarádek.Scházíme se každý...
Datum:
27.09.2022 - 15:30
Zveme všechny děti do zájmového kroužku "Taneční průprava", kde se společně zaměříme na gymnastiku, balet, discodance a pomalý tanec. Tréninky budou probíhat každé úterý od 15.30 do 17:15 hodin v...
Datum:
19.09.2022 - 19:00
 V pondělí 19. září 2022 zahajuje svoji činnost zájmový kroužek "Kalanetika pro dospělé", který bude probíhat každé pondělí a středu v tělocvičně DDM od 19:00 do 20:00 hodin. Pokud máte rádi...
Datum:
01.06.2022 - 08:00
8. ročník akce "Cyklotoulky valašskou krajinou" startuje letos 1. června na Den dětí a potrvá tradičně do 31. října 2022. Tato dlouhodobější akce pro rodiče s dětmi nabízí opět zajímavá místa v...
Datum:
05.06.2022 - 14:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice ve spolupráci se skautským střediskem Vás všechny zve na akci "ZA POHÁDKOU NA KOLECH". Začátek je v neděli 5. června 2022 od 14:00 hodin na náměstí v Brumově...
Datum:
14.04.2022 - 09:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice pořádá ve čtvrtek 14. dubna 2022 od 9:00 hodin "Velikonoční turnaj žáků ve stolním tenise", který se uskuteční v tělocvičně DDM a je určen pro žáky 4. - 9....
Datum:
14.04.2022 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice pořádá pro děti ve čtvrtek 14. dubna 2022 od 9:00 do 12:00 hodin "Velikonoční dílničku". Můžete se těšit na výrobu velikonočních dekorací, malování - zdobení...
Datum:
21.03.2022 - 11:45
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice pořádá "FOTOVÝZVU - VÍTÁNÍ JARA". Vyfoť nám první jarní květiny, kvetoucí stromy, probouzející se hmyz, stěhovavé ptáky, krajinu, východ i západ slunce, nebo...
Datum:
30.03.2022 - 17:00
Ve středu 30. března 2022 bude v DDM Brumov-Bylnice od 17.00 hodin zahájen KURZ TANEČNÍ VÝCHOVY pro žáky 9. tříd a studenty SŠ. Kurz proběhne v osmi lekcích, kde si mládež osvojí základy...
Datum:
26.03.2022 - 12:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice a příznivci stolního tenisu pořádají v sobotu 26. března 2022 od 12:00 hodin v tělocvičně DDM 5. ročník "Turnaje ve stolním tenise" neregistrovaných hráčů....
Datum:
07.02.2022 - 09:00
V době jarních prázdnin, které letos připadají na 7. - 11. února 2022, jsme pro děti připravili spoustu aktivit, a to ve formě příměstského tábora. Můžou se tak těšit na zábavné hry, sportovní...

Stránky

Den v týdnu Čas Vedoucí Místo Věk Zaměření
Šachy Pátek 17:00 - 18:30 Častulík Jiří DDM Sport
Stolní tenis Pátek 17:00 - 18:30 Dorňák Zdeněk DDM Sport
Táborová kytara - 1. stupeň Čtvrtek 15:30 - 16:30 Froněk Miroslav DDM 3. - 5. třída Hudba
Mladý rybář Úterý 16:00 - 17:30 Janáč Zdeněk DDM 2. - 8. třída Příroda
Psaní všemi deseti na PC Úterý 14:00 - 15:00 Ptáček Martin ZŠ Brumov Od 3. třídy ZŠ Počitače
JIU-JITSU Pondělí 16:30 - 18:00 Matějíček František Národní škola Brumov 1. - 2. stupeň Sport
Odbíjená I., II. Úterý, Čtvrtek 15:30 - 17:00 Ritter Rudolf, Lysáková Martina Hala Brumov Sport
Mladý zdravotník Čtvrtek 15:30 - 17:00 Šerá Kateřina RMC Malenka Od 3. třídy ZŠ Sport
Plastikový modelář Pátek 15:00 - 17:00 Špalek Jiří Horní škola Bylnice Technika
Lezení na umělé stěně I. Úterý 17:30 - 18:30 Surmařová Jana DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Broučci Pondělí 10:00 - 11:30 Daňová Františka DDM Sport
Bruslení pro radost Úterý 13:00 - 14:00 Daňová Františka Zimní stadion Brumov Sport
Florbal I. Středa 15:00 - 16:30 Ptáček Martin Hala Brumov 3. - 5. třída Sport
Sporťáček Čtvrtek 14:30 - 15:50 Ptáček Martin DDM Od 3. třídy ZŠ Sport
Aqua aerobic Úterý 16:30 - 17:30 Loucká Alena Bazén Brumov Sport
Lezení na umělé stěně II. - 1. stupeň Čtvrtek 15:50 - 16:50 Strnad Antonín DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika I. - začátečníci Středa 14:30 - 16:00 Lysáková Martina DDM Tvořivost
Kalanetika pro dospělé Pondělí, Středa 19:00 - 20:00 Ptáčková Marie DDM Sport
Zdravotní cvičení pro dospělé Středa 18:00 - 19:00 DDM Sport
Florbal II. Pondělí 15:30 - 17:00 Ptáček Martin Hala Brumov 6. - 9. třída Sport
Florbal hrou Středa 13:40 - 14:40 Ptáček Martin Hala Brumov 1. - 2. třída Sport
Kreativní kurz pro dospělé Úterý 15:00 - 17:00 Pastierčinová Jana DDM Tvořivost
Lezení na umělé stěně II. - 2. stupeň Čtvrtek 16:50 - 17:50 Strnad Antonín DDM 2. stupeň ZŠ, SŠ Sport
Ruský jazyk Pondělí 14:00 - 15:00 Potapenko A. DDM Od 3. třídy ZŠ Jazyky
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří - mladší Čtvrtek 14:00 - 15:30 Pinďáková Věra Farní třída Štítná nad Vláří 2. - 5. třída Sport
Keramika II. - pokročilí Středa 16:00 - 17:30 Vaško Marie DDM Tvořivost
Myslivost Pátek 16:00 - 17:30 Raja Vojtěch DDM 2. - 8. třída
Sportovní gymnastika - MŠ Středa 15:30 - 16:30 Sojová P. DDM Sport
Sportovní gymnastika - 1. stupeň Středa 14:30 - 15:30 Sojová P. DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Táborová kytara - pro dospělé Čtvrtek 17:30 - 18:30 Froněk Miroslav DDM Hudba
Sportovní plavání II. - pokročilí Pátek 15:00 - 16:00 Šánková Monika Bazén Brumov pokročilí Sport
Sportovní plavání I. - začátečníci Pátek 14:00 - 15:00 Šánková Monika Bazén Brumov začátečníci Sport
Keramika Nedašov - pokročilí Pondělí 13:30 - 14:30 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří - starší Čtvrtek 15:30 - 17:00 Pinďáková Věra Farní třída Štítná nad Vláří 6. - 9. třída Sport
Výtvarné hrátky Středa 13:00 - 14:30 Vargová Zdena ZŠ Štítná 1. - 3. třída Tvořivost
Táborová kytara - 2. stupeň Čtvrtek 16:30 - 17:30 Froněk Miroslav DDM 2. stupeň ZŠ Hudba
Není žádný zájmový kroužek. Sobota, Neděle
Kreativ Středa 16:00 - 17:30 Lysáková Martina DDM 2. - 5. třída Tvořivost
Diskotance děti Středa 16:30 - 18:00 Šimšálková Tereza DDM 1. - 2. stupeň Tanec
Večery s keramikou pro dospělé Úterý 17:00 - 19:00 Vaško Marie DDM Tvořivost
Dramaťáček Pátek 13:00 - 14:30 Vránová M. ZŠ Štítná
Kreativ Nedašov Úterý 13:00 - 14:00 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Mladý rybář Nedašov Středa 14:00 - 15:30 Vaňková Alena ZŠ Nedašov Příroda
Mažoretky děti Čtvrtek 16:00 - 17:00 Trčková Marie Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 1. stupeň ZŠ Tanec
Plavání Pondělí 16:00 - 17:30 Sudická Petra Bazén Brumov Sport
Mladý elektrotechnik Čtvrtek 16:00 - 17:30 Drcman Michal Orlovna skautů 6. - 9. třída Technika
Muzikohrátky Čtvrtek 15:00 - 16:30 Šuráňová DDM 1. stupeň ZŠ Hudba
Freestyle BMX Středa 16:00 - 17:30 Figar E. Bikepark Brumov-Bylnice 1. - 2. stupeň Sport
Barevný volejbal Pondělí 15:00 - 16:30 Lysáková Martina DDM 6 - 8 let
Kangoo dance pro dospělé Čtvrtek 19:00 - 20:00 Sáblíková K. Horní škola Bylnice - zrcadlový sál Sport
Kruhový trénink I. Úterý, Čtvrtek 09:30 - 10:30 Holek Martin DDM do 6-ti let Sport
Kruhový trénink II. Pondělí 18:00 - 19:00 Holek Martin DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Taneční průprava Úterý 15:30 - 17:00 Šánková S., Krůželová V. DDM Tanec
Sportovní hry Nedašov I. Úterý 14:00 - 15:00 Prekop David ZŠ Nedašov Sport
Sportovní hry Nedašov II. Středa 14:30 - 15:30 Prekop David ZŠ Nedašov Sport
Keramika Nedašov - začátečníci Pondělí 12:30 - 13:30 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88