Kroužky a aktivity

Datum:
04.10.2015 - 17:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny příznivce tance z řad manželských párů a tanečních dvojic na "Taneční kurz pro dospělé", který bude zahájen v neděli 4. října 2015 od 17:00 hodin v KD...
Datum:
07.09.2015 - 13:45
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice ve spolupráci se skautským střediskem zve všechny na "PLÁŽOVÝ TURNAJ V RINGU", který se uskuteční v pátek 11. září 2015 od 17:00 hodin v areálu koupaliště Brumova-...
Datum:
08.09.2015 - 08:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice se podílí na dobročinné sbírce pro nevidomé "SVĚTLUŠKY ZÁŘÍ". V našem městě Brumov-Bylnice bude sbírka probíhat 8. a 9. září 2015. Kupte si i vy od našich...
Datum:
25.08.2015 - 12:15
Zveme Váš všechny tuto neděli 30. srpna od 12:00 do 18:00 hodin na brumovský hrad, kde se uskuteční oblíbená akce pro děti s názvem "Pohádkový hrad". V letošním roce v rámci spolupráce se skautským...
Datum:
30.05.2015 - 14:00
DDM Brumov-Bylnice ve spolupráci se skautským střediskem Brumov-Bylnice Vás všechny zve na akci "Za pohádkou na kolech". Začátek je v sobotu 30. května 2015 od 14:00 hodin na náměstí v Brumově,...
Datum:
15.05.2015 - 08:00
"CYKLOTOULKY VALAŠSKOU KRAJINOU" je dlouhodobější akce pro rodiče s dětmi, kteří chtějí formou výjezdů na kolech navštívit zajímavá místa v okolí Brumova-Bylnice. Tato akce začíná na Den rodin, tj...
Datum:
17.04.2015 - 11:00
DDM Brumov-Bylnice pořádá  v pátek 17. dubna 2015 od 11:00 hodin pro žáky ZŠ soutěž mladých zdravotníků. Své znalosti a schopnosti z poskytování první pomoci změří ve dvou kategoriích 15...
Datum:
02.04.2015 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice připravuje na velikonoční prázdniny, které letos připadají na 2. a 3. dubna, různé aktivity. Děti se můžou těšit na výrobu dřevěných píšťalek a hraček, zdobení...
Datum:
23.03.2015 - 17:30
 V pondělí 23. března 2015 začíná v DDM Brumov-Bylnice "PILOXING S MARTINOU", který bude probíhat každé pondělí a středu od 17:30 hodin v tělocvičně DDM. Podrobné informace získáte na...
Datum:
31.03.2015 - 17:00
V úterý 31. března 2015 se od 17:00 hodin uskuteční v DDM Brumov-Bylnice „Kurz pečení domácího kváskového chleba“. Co si z kurzu odnesete? Postup, jak tento chleba upéct - balíček...
Datum:
06.03.2015 - 09:45
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zahájil sběr PET víček pro Martinku z Vysokého Pole, která má dětskou mozkovou obrnu a je od narození upoutána na invalidní vozík. Připojením se k této akci můžete...
Datum:
09.03.2015 - 09:00
Jarní prázdniny připadají v tomto školním roce pro Zlínský kraj na 9. až 15. března 2015. Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice proto připravuje v tomto termínu pro děti celkem 7 akcí -...

Stránky

Den v týdnu Čas Vedoucí Místo Věk Zaměření
Šachy Pátek 17:00 - 18:30 Častulík Jiří DDM Sport
Stolní tenis Pátek 17:00 - 18:30 Dorňák Zdeněk DDM Sport
Táborová kytara Čtvrtek 15:20 - 17:20 Froněk Miroslav DDM Hudba
Mladý rybář Úterý 16:00 - 17:30 Janáč Zdeněk DDM 2. - 8. třída Příroda
Psaní všemi deseti na PC Úterý 14:00 - 15:00 Ptáček Martin ZŠ Brumov Od 3. třídy ZŠ Počitače
JIU-JITSU - starší Pondělí 16:30 - 18:00 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Brumbyho mažoretky - JUNIOR Úterý 17:30 - 19:00 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 12 - 14 let Tanec
Odbíjená I., II. Úterý, Čtvrtek 15:30 - 17:00 Ritter Rudolf, Lysáková Martina Hala Brumov Sport
Mladý zdravotník Čtvrtek 16:30 - 17:30 Šerá Kateřina RMC Malenka Sport
Plastikový modelář Pátek 15:00 - 17:00 Špalek Jiří Horní škola Bylnice Technika
Lezení na umělé stěně I. Úterý 16:30 - 17:30 Surmařová Jana DDM 6 - 10 let Sport
Florbal III. Pátek 14:00 - 15:30 Ptáček Martin Hala Brumov 8. - 9. třída Sport
Broučci Pondělí 10:00 - 11:30 Daňová Františka DDM Sport
Bruslení pro radost Úterý 13:00 - 14:00 Daňová Františka Zimní stadion Brumov Sport
Florbal I. Středa 15:00 - 16:30 Ptáček Martin Hala Brumov 3. - 5. třída Sport
Ringo Čtvrtek 14:40 - 15:50 Ptáček Martin DDM Od 3. třídy ZŠ Sport
Bylničánek Úterý 15:30 - 16:30 Daňová Františka DDM Tanec
Aqua aerobic Úterý 18:00 - 19:00 Loucká Alena Bazén Brumov Sport
Lezení na umělé stěně II. - 1. skupina Čtvrtek 15:50 - 16:50 Strnad Antonín DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika I. - začátečníci Středa 15:00 - 16:00 Lysáková Martina DDM Tvořivost
Moderní tance Pondělí 16:00 - 17:30 Sudická Petra ZŠ Brumov Tanec
Kalanetika pro dospělé Pondělí, Středa 19:00 - 20:00 Ptáčková Marie DDM Sport
Zdravotní cvičení pro dospělé Středa 16:50 - 17:50 Vaňková Marcela DDM Sport
Florbal II. Pondělí 15:30 - 17:00 Ptáček Martin Hala Brumov 6. - 9. třída Sport
Mažoretky Nedašov Úterý 13:20 - 14:20 Tkadlecová Ivana ZŠ Nedašov 4. - 7. třída Tanec
Veselá flétnička I. - začátečníci Čtvrtek 11:30 - 12:30 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Veselá flétnička II. - pokročilí Čtvrtek 12:30 - 13:30 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Florbal hrou Středa 13:40 - 14:40 Ptáček Martin Hala Brumov 1. - 2. třída Sport
Brumbyho mažoretky - děti Úterý 15:40 - 17:10 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 4 - 7 let Tanec
Brumbyho mažoretky - KADETKY Pondělí 15:30 - 17:00 Trčková Klára DDM 1. - 3. třída Tanec
JIU-JITSU - mladší, MŠ Středa 16:30 - 17:30 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
TS Waves - Discodance - děti Úterý 17:30 - 19:00 Švachová V. DDM 8 - 11 let Tanec
TS Waves - Discodance "Junioři" Pondělí 17:00 - 18:50 Švachová V. DDM 12 - 15 let Tanec
TS Waves - Discodance "Hlaváci" Sobota 10:00 - 12:00 Šimšálková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál od 15ti let Tanec
Kreativní kurz pro dospělé Úterý 15:00 - 17:00 Pastierčinová Jana DDM Tvořivost
Lezení na umělé stěně II. - 2. skupina Čtvrtek 16:50 - 17:50 Strnad Antonín DDM 2. stupeň ZŠ, SŠ Sport
Ruský jazyk Čtvrtek 17:00 - 18:00 Potapenko A. DDM Od 3. třídy ZŠ Jazyky
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří I. Čtvrtek 14:00 - 15:30 Pinďáková Věra ZŠ Štítná 1. stupeň ZŠ Sport
Anglická konverzace Středa 14:00 - 15:00 Bařinková Ilona ZŠ Brumov Jazyky
Keramika II. - pokročilí Středa 16:00 - 17:00 Vaško Marie DDM Tvořivost
Myslivost Středa 16:00 - 17:30 Liška Hynek DDM 2. - 8. třída
Sportovní gymnastika I. - MŠ Středa 14:00 - 15:00 Šánková Monika DDM Sport
Sportovní gymnastika II. - 1. skupina Středa 15:00 - 16:00 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Karate Čtvrtek 16:00 - 17:00 Coufal Miroslav Národní škola Brumov Sport
Táborová kytara - pro dospělé Čtvrtek 17:30 - 18:30 Froněk Miroslav DDM Hudba
Sportovní plavání II. Pátek 14:00 - 15:00 Šánková Monika Bazén Brumov 4. - 7. třída Sport
Sportovní plavání I. Pátek 13:00 - 14:00 Šánková Monika Bazén Brumov 1. - 3. třída Sport
Talent centrum Pátek 15:30 - 17:00 Kozubík Pavel DDM Předškoláci, 1. - 3. třída
Sladký bar Pondělí 15:00 - 16:30 Lysáková Martina DDM Od 3. třídy ZŠ Tvořivost
Keramika Nedašov Pondělí 13:30 - 15:00 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Karate Nedašov Čtvrtek 14:00 - 15:30 Vaněk J. ZŠ Nedašov Sport
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří II. Čtvrtek 15:30 - 17:00 Pinďáková Věra ZŠ Štítná 6. - 9. třída Sport
Výtvarné hrátky Pondělí 14:00 - 15:30 Vargová Zdena ZŠ Štítná 1. - 3. třída Tvořivost
Brumbyho mažoretky - mini Pátek 15:30 - 17:00 Haspalová R., Trčková K. Horní škola Bylnice - zrcadlový sál Tanec
Sportovní plavání pro rodiče s dětmi Pátek 15:00 - 16:00 Šánková Monika Bazén Brumov Sport
Sportovní gymnastika II. - 2. skupina Středa 16:00 - 17:00 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88