Kroužky a aktivity

Datum:
29.01.2016 - 09:00
DDM Brumov-Bylnice zve všechny děti na akce pořádané v době pololetních a jarních prázdnin, tj. 29. ledna a 1. až 5. února 2016. Můžete se těšit na sportovní dopoledne, turnaj v bowlingu, zájezd do...
Datum:
18.01.2016 - 17:00
18. ledna 2016 bude v DDM Brumov-Bylnice od 17.00 hodin zahájen KURZ TANEČNÍ VÝCHOVY pro žáky 9. tříd. Kurz proběhne v osmi lekcích, kde si mládež osvojí základy společenského chování,...
Datum:
28.12.2015 - 09:30
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice Vás zve na už tradiční "Vánoční turnaj v ringu" tříčlenných smíšených družstev, který se uskuteční v tělocvičně DDM v pondělí 28. prosince 2015 od 9:30 hodin....
Datum:
21.12.2015 - 09:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice Vás všechny srdečně zve v pondělí 21. a v úterý 22. prosince od 9:00 do 18:00 hodin na "Dny otevřených dveří" spojených s výstavou betlémků a prací žáků DDM....
Datum:
18.12.2015 - 17:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve na "Vánoční turnaj dospělých ve stolním tenise", který se uskuteční v pátek 18. prosince 2015 od 17:00 hodin v tělocvičně DDM. Turnaj je určen pro...
Datum:
09.12.2015 - 17:15
Opět po roce zveme všechny děti, mládež, rodiče a dospělé na adventní akci "Česko zpívá koledy" na náměstí v Brumově-Bylnici, která se uskuteční ve středu 9. 12. 2015. Přijďte si spolu s námi...
Datum:
25.11.2015 - 15:00
Ve středu 25. listopadu 2015 Vás zveme od 15:00 hodin do DDM Brumov-Bylnice na "Aranžování adventních věnečků". S sebou si přineste kolečka na věnečky, větvičky, různé ozdůbky a stuhy. Ozdůbky budou...
Datum:
01.12.2015 - 16:00
Pokud Vás zajímá historie Vašeho rodu, kdy a kde žili Vaši předkové, přijďte do kruhu amatérských genealogů. Máte reálnou šanci dohledat své předky až do poloviny 17. století! Naučíte se, jak hledat...
Datum:
02.11.2015 - 08:00
Pro všechny tvrdé, ale především týmové a férové hráče připravujeme novou soutěžní hru "KDO PŘEŽIJE". Pokud jsi žákem 8. - 9. třídy ZŠ nebo žákem SŠ a máš rád napětí, přihlas se do 31. října v DDM...
Datum:
28.10.2015 - 14:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny na 2. ročník turnaje v petangu s názvem "VALAŠSKÁ KULA", který se uskuteční ve středu 28. října od 14:00 hodin u Denního stacionáře Brumov-Bylnice....
Datum:
29.10.2015 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti na akce pořádané v době podzimních prázdnin. Ve čtvrtek 29. října se můžete těšit na zájezd do Galaxie Zlín nebo turnaj v ringu a v pátek 30. října...
Datum:
16.10.2015 - 19:30
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny příznivce nohejbalu na 3. ročník "Zimní nohejbalové ligy" o pohár starosty města Brumov-Bylnice. Tradiční zahajovací miniturnaj proběhne v tělocvičně...

Stránky

Den v týdnu Čas Vedoucí Místo Věk Zaměření
Šachy Pátek 17:00 - 18:30 Častulík Jiří DDM Sport
Stolní tenis Pátek 17:00 - 18:30 Dorňák Zdeněk DDM Sport
Táborová kytara Čtvrtek 15:20 - 17:20 Froněk Miroslav DDM Hudba
Mladý rybář Úterý 16:00 - 17:30 Janáč Zdeněk DDM 2. - 8. třída Příroda
Psaní všemi deseti na PC Úterý 14:00 - 15:00 Ptáček Martin ZŠ Brumov Od 3. třídy ZŠ Počitače
JIU-JITSU - starší Pondělí 16:30 - 18:00 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Brumbyho mažoretky - JUNIOR Úterý 17:30 - 19:00 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 12 - 14 let Tanec
Odbíjená I., II. Úterý, Čtvrtek 15:30 - 17:00 Ritter Rudolf, Lysáková Martina Hala Brumov Sport
Mladý zdravotník Čtvrtek 16:30 - 17:30 Šerá Kateřina RMC Malenka Sport
Plastikový modelář Pátek 15:00 - 17:00 Špalek Jiří Horní škola Bylnice Technika
Lezení na umělé stěně I. Úterý 16:30 - 17:30 Surmařová Jana DDM 6 - 10 let Sport
Florbal III. Pátek 14:00 - 15:30 Ptáček Martin Hala Brumov 8. - 9. třída Sport
Broučci Pondělí 10:00 - 11:30 Daňová Františka DDM Sport
Bruslení pro radost Úterý 13:00 - 14:00 Daňová Františka Zimní stadion Brumov Sport
Florbal I. Středa 15:00 - 16:30 Ptáček Martin Hala Brumov 3. - 5. třída Sport
Ringo Čtvrtek 14:40 - 15:50 Ptáček Martin DDM Od 3. třídy ZŠ Sport
Bylničánek Úterý 15:30 - 16:30 Daňová Františka DDM Tanec
Aqua aerobic Úterý 18:00 - 19:00 Loucká Alena Bazén Brumov Sport
Lezení na umělé stěně II. - 1. skupina Čtvrtek 15:50 - 16:50 Strnad Antonín DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika I. - začátečníci Středa 15:00 - 16:00 Lysáková Martina DDM Tvořivost
Moderní tance Pondělí 16:00 - 17:30 Sudická Petra ZŠ Brumov Tanec
Kalanetika pro dospělé Pondělí, Středa 19:00 - 20:00 Ptáčková Marie DDM Sport
Zdravotní cvičení pro dospělé Středa 16:50 - 17:50 Vaňková Marcela DDM Sport
Florbal II. Pondělí 15:30 - 17:00 Ptáček Martin Hala Brumov 6. - 9. třída Sport
Mažoretky Nedašov Úterý 13:20 - 14:20 Tkadlecová Ivana ZŠ Nedašov 4. - 7. třída Tanec
Veselá flétnička I. - začátečníci Čtvrtek 11:30 - 12:30 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Veselá flétnička II. - pokročilí Čtvrtek 12:30 - 13:30 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Florbal hrou Středa 13:40 - 14:40 Ptáček Martin Hala Brumov 1. - 2. třída Sport
Brumbyho mažoretky - děti Úterý 15:40 - 17:10 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 4 - 7 let Tanec
Brumbyho mažoretky - KADETKY Pondělí 15:30 - 17:00 Trčková Klára DDM 1. - 3. třída Tanec
JIU-JITSU - mladší, MŠ Středa 16:30 - 17:30 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
TS Waves - Discodance - děti Úterý 17:30 - 19:00 Švachová V. DDM 8 - 11 let Tanec
TS Waves - Discodance "Junioři" Pondělí 17:00 - 18:50 Švachová V. DDM 12 - 15 let Tanec
TS Waves - Discodance "Hlaváci" Sobota 10:00 - 12:00 Šimšálková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál od 15ti let Tanec
Kreativní kurz pro dospělé Úterý 15:00 - 17:00 Pastierčinová Jana DDM Tvořivost
Lezení na umělé stěně II. - 2. skupina Čtvrtek 16:50 - 17:50 Strnad Antonín DDM 2. stupeň ZŠ, SŠ Sport
Ruský jazyk Čtvrtek 17:00 - 18:00 Potapenko A. DDM Od 3. třídy ZŠ Jazyky
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří I. Čtvrtek 14:00 - 15:30 Pinďáková Věra ZŠ Štítná 1. stupeň ZŠ Sport
Anglická konverzace Středa 14:00 - 15:00 Bařinková Ilona ZŠ Brumov Jazyky
Keramika II. - pokročilí Středa 16:00 - 17:00 Vaško Marie DDM Tvořivost
Myslivost Středa 16:00 - 17:30 Liška Hynek DDM 2. - 8. třída
Sportovní gymnastika I. - MŠ Středa 14:00 - 15:00 Šánková Monika DDM Sport
Sportovní gymnastika II. - 1. skupina Středa 15:00 - 16:00 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Karate Čtvrtek 16:00 - 17:00 Coufal Miroslav Národní škola Brumov Sport
Táborová kytara - pro dospělé Čtvrtek 17:30 - 18:30 Froněk Miroslav DDM Hudba
Sportovní plavání II. Pátek 14:00 - 15:00 Šánková Monika Bazén Brumov 4. - 7. třída Sport
Sportovní plavání I. Pátek 13:00 - 14:00 Šánková Monika Bazén Brumov 1. - 3. třída Sport
Talent centrum Pátek 15:30 - 17:00 Kozubík Pavel DDM Předškoláci, 1. - 3. třída
Sladký bar Pondělí 15:00 - 16:30 Lysáková Martina DDM Od 3. třídy ZŠ Tvořivost
Keramika Nedašov Pondělí 13:30 - 15:00 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Karate Nedašov Čtvrtek 14:00 - 15:30 Vaněk J. ZŠ Nedašov Sport
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří II. Čtvrtek 15:30 - 17:00 Pinďáková Věra ZŠ Štítná 6. - 9. třída Sport
Výtvarné hrátky Pondělí 14:00 - 15:30 Vargová Zdena ZŠ Štítná 1. - 3. třída Tvořivost
Brumbyho mažoretky - mini Pátek 15:30 - 17:00 Haspalová R., Trčková K. Horní škola Bylnice - zrcadlový sál Tanec
Sportovní plavání pro rodiče s dětmi Pátek 15:00 - 16:00 Šánková Monika Bazén Brumov Sport
Sportovní gymnastika II. - 2. skupina Středa 16:00 - 17:00 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88