Kroužky a aktivity

Datum:
31.05.2019 - 14:30
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice ve spolupráci se skautským střediskem Vás všechny zve na akci "ZA POHÁDKOU NA KOLECH". Začátek je v pátek 31. května 2019 od 14:30 hodin na náměstí v Brumově,...
Datum:
15.05.2019 - 08:00
5. ročník akce "Cyklotoulky valašskou krajinou" odstartoval tradičně 15. května na Den rodin a potrvá až do 31. října 2019. Tato dlouhodobější akce pro rodiče s dětmi nabídne opět zajímavá místa v...
Datum:
17.05.2019 - 11:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice pořádá v pátek 17. května na náměstí v Brumově-Bylnici a jeho okolí již 5. ročník soutěže mladých zdravotníků "O pohár starosty města". Od 11:00 hodin budou...
Datum:
11.05.2019 - 14:00
 V sobotu 11. května 2019 zveme všechny od 14:00 hodin na Hrad Brumov, kde bude oficiálně zahájena hradní sezóna 2019. V doprovodném programu se můžete těšit na finále šachového turnaje "Živé...
Datum:
18.04.2019 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti ve čtvrtek 18. dubna od 9:00 hodin na velikonoční tvoření a turnaj v ringu, který je určen pro děti od 3. třídy. Více informací najdete na...
Datum:
06.04.2019 - 12:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice a příznivci stolního tenisu pořádají v sobotu 6. dubna 2019 od 12:00 hodin v tělocvičně DDM Brumov-Bylnice 4. ročník turnaje ve stolním tenise neregistrovaných...
Datum:
25.02.2019 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti na akce pořádané v době jarních prázdnin, tj. v období od 25. února do 1. března. Můžete se těšit na promítání animovaného filmu "Yeti" ve Val....
Datum:
04.02.2019 - 14:00
 V pátek 8. února 2019 se zúčastníme 3. KONFERENCE PEDAGOGŮ VOLNÉHO ČASU v ČR a ZK, kde bude také oceněna jedna z našich externích pedagogických pracovnic, paní Věra Pinďáková, která už...
Datum:
01.02.2019 - 09:00
Na pololetní prázdniny, tj. v pátek 1. února 2019, jsme připravili pro děti dvě akce. První možností je návštěva kina ve Val. Kloboukách, kde se bude promítat animovaný rodinný film "COCO". Druhou...
Datum:
06.02.2019 - 17:00
Ve středu 6. února 2019 bude v DDM Brumov-Bylnice od 17.00 hodin zahájen KURZ TANEČNÍ VÝCHOVY pro žáky 9. tříd. Kurz proběhne v osmi lekcích, kde si mládež osvojí základy společenského...
Datum:
12.12.2018 - 17:15
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice Vás po roce opět zve na akci "Česko zpívá koledy", která se uskuteční 12. prosince 2018 od 17:15 hod. na náměstí v Brumově-Bylnici. Více informací najdete na...
Datum:
28.11.2018 - 15:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti i dospělé na "Výrobu adventních věnečků", která se uskuteční v klubovně DDM 28. listopadu 2018 od 15:00 hodin. S sebou si přineste kruhový...

Stránky

Den v týdnu Čas Vedoucí Místo Věk Zaměření
Šachy Pátek 17:00 - 18:30 Častulík Jiří DDM Sport
Stolní tenis Pátek 17:00 - 18:30 Dorňák Zdeněk DDM Sport
Táborová kytara Čtvrtek 15:20 - 17:20 Froněk Miroslav DDM Hudba
Mladý rybář Úterý 16:00 - 17:30 Janáč Zdeněk DDM 2. - 8. třída Příroda
Psaní všemi deseti na PC Úterý 14:00 - 15:00 Ptáček Martin ZŠ Brumov Od 3. třídy ZŠ Počitače
JIU-JITSU - starší Pondělí 16:30 - 18:00 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Brumbyho mažoretky - JUNIOR Úterý 17:30 - 19:00 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 12 - 14 let Tanec
Odbíjená I., II. Úterý, Čtvrtek 15:30 - 17:00 Ritter Rudolf, Lysáková Martina Hala Brumov Sport
Mladý zdravotník Čtvrtek 16:30 - 17:30 Šerá Kateřina RMC Malenka Sport
Plastikový modelář Pátek 15:00 - 17:00 Špalek Jiří Horní škola Bylnice Technika
Lezení na umělé stěně I. Úterý 16:30 - 17:30 Surmařová Jana DDM 6 - 10 let Sport
Florbal III. Pátek 14:00 - 15:30 Ptáček Martin Hala Brumov 8. - 9. třída Sport
Broučci Pondělí 10:00 - 11:30 Daňová Františka DDM Sport
Bruslení pro radost Úterý 13:00 - 14:00 Daňová Františka Zimní stadion Brumov Sport
Florbal I. Středa 15:00 - 16:30 Ptáček Martin Hala Brumov 3. - 5. třída Sport
Ringo Čtvrtek 14:40 - 15:50 Ptáček Martin DDM Od 3. třídy ZŠ Sport
Bylničánek Úterý 15:30 - 16:30 Daňová Františka DDM Tanec
Aqua aerobic Úterý 18:00 - 19:00 Loucká Alena Bazén Brumov Sport
Lezení na umělé stěně II. - 1. skupina Čtvrtek 15:50 - 16:50 Strnad Antonín DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika I. - začátečníci Středa 15:00 - 16:00 Lysáková Martina DDM Tvořivost
Moderní tance Pondělí 16:00 - 17:30 Sudická Petra ZŠ Brumov Tanec
Kalanetika pro dospělé Pondělí, Středa 19:00 - 20:00 Ptáčková Marie DDM Sport
Zdravotní cvičení pro dospělé Středa 16:50 - 17:50 Vaňková Marcela DDM Sport
Florbal II. Pondělí 15:30 - 17:00 Ptáček Martin Hala Brumov 6. - 9. třída Sport
Mažoretky Nedašov Úterý 13:20 - 14:20 Tkadlecová Ivana ZŠ Nedašov 4. - 7. třída Tanec
Veselá flétnička I. - začátečníci Čtvrtek 11:30 - 12:30 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Veselá flétnička II. - pokročilí Čtvrtek 12:30 - 13:30 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Florbal hrou Středa 13:40 - 14:40 Ptáček Martin Hala Brumov 1. - 2. třída Sport
Brumbyho mažoretky - děti Úterý 15:40 - 17:10 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 4 - 7 let Tanec
Brumbyho mažoretky - KADETKY Pondělí 15:30 - 17:00 Trčková Klára DDM 1. - 3. třída Tanec
JIU-JITSU - mladší, MŠ Středa 16:30 - 17:30 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
TS Waves - Discodance - děti Úterý 17:30 - 19:00 Švachová V. DDM 8 - 11 let Tanec
TS Waves - Discodance "Junioři" Pondělí 17:00 - 18:50 Švachová V. DDM 12 - 15 let Tanec
TS Waves - Discodance "Hlaváci" Sobota 10:00 - 12:00 Šimšálková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál od 15ti let Tanec
Kreativní kurz pro dospělé Úterý 15:00 - 17:00 Pastierčinová Jana DDM Tvořivost
Lezení na umělé stěně II. - 2. skupina Čtvrtek 16:50 - 17:50 Strnad Antonín DDM 2. stupeň ZŠ, SŠ Sport
Ruský jazyk Čtvrtek 17:00 - 18:00 Potapenko A. DDM Od 3. třídy ZŠ Jazyky
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří I. Čtvrtek 14:00 - 15:30 Pinďáková Věra ZŠ Štítná 1. stupeň ZŠ Sport
Anglická konverzace Středa 14:00 - 15:00 Bařinková Ilona ZŠ Brumov Jazyky
Keramika II. - pokročilí Středa 16:00 - 17:00 Vaško Marie DDM Tvořivost
Myslivost Středa 16:00 - 17:30 Liška Hynek DDM 2. - 8. třída
Sportovní gymnastika I. - MŠ Středa 14:00 - 15:00 Šánková Monika DDM Sport
Sportovní gymnastika II. - 1. skupina Středa 15:00 - 16:00 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Karate Čtvrtek 16:00 - 17:00 Coufal Miroslav Národní škola Brumov Sport
Táborová kytara - pro dospělé Čtvrtek 17:30 - 18:30 Froněk Miroslav DDM Hudba
Sportovní plavání II. Pátek 14:00 - 15:00 Šánková Monika Bazén Brumov 4. - 7. třída Sport
Sportovní plavání I. Pátek 13:00 - 14:00 Šánková Monika Bazén Brumov 1. - 3. třída Sport
Talent centrum Pátek 15:30 - 17:00 Kozubík Pavel DDM Předškoláci, 1. - 3. třída
Sladký bar Pondělí 15:00 - 16:30 Lysáková Martina DDM Od 3. třídy ZŠ Tvořivost
Keramika Nedašov Pondělí 13:30 - 15:00 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Karate Nedašov Čtvrtek 14:00 - 15:30 Vaněk J. ZŠ Nedašov Sport
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří II. Čtvrtek 15:30 - 17:00 Pinďáková Věra ZŠ Štítná 6. - 9. třída Sport
Výtvarné hrátky Pondělí 14:00 - 15:30 Vargová Zdena ZŠ Štítná 1. - 3. třída Tvořivost
Brumbyho mažoretky - mini Pátek 15:30 - 17:00 Haspalová R., Trčková K. Horní škola Bylnice - zrcadlový sál Tanec
Sportovní plavání pro rodiče s dětmi Pátek 15:00 - 16:00 Šánková Monika Bazén Brumov Sport
Sportovní gymnastika II. - 2. skupina Středa 16:00 - 17:00 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88