Zhodnocení jarních prázdnin s DDM Brumov-Bylnice

V termínu od 9. do 13. března 2015 proběhly v našem regionu jární prázdniny, během kterých jsme pořádali  pro děti řadu zajímavých akcí.

Kromě výletů do Galaxie Zlín, ZOO Lešná, Laser arény Zlín a plavání v Aquaparku Delfín jsme připravili také několik sportovních turnajů, jejichž výsledky jsou uvedeny níže. Všechny akce navštívilo celkem téměř 160 dětí, přičemž největší zájem byl o laser arénu.

V pondělí proběhl v Topas klubu turnaj v bowlingu, jehož vítězem se ve skupině "A" stal David Jambor a ve skupině "B" to byl Daniel Krajči. Čtvrtek patřil v dopoledních hodinách ringu a odpoledne nohejbalu. Turnaje v ringu se zúčastnily tři družsva a nejlepším týmem se stala čtveřice Eliška Naňáková, Tereza Fojtíková, Veronika Naňáková a Kája Ptáčková.
V odpoledním nohejbalovém turnaji musel rozhodnout o vítězi až dodatečný finálový zápas, ve kterém porazili Lysák Michal a Jambor David 2:1 na sety mladičkou dvojici složenou z Viléma Běhunčíka a Adama Fojtíka. V pátek byl na programu florbalový turnaj. Zúčastnilo se ho celkem 20 dětí rozdělených do tří družstev. Hrálo se systémem každý s každým na 4 kola, každé družstvo
si tak zahrálo 8 utkání. Celkovým vítězem se stalo družstvo složené z těchto hráčů - Patrik Jambor, Radek Strnka, Patrik Pecháček, Petr Vilímek, Jakub Knotek, David Jambor a Michal Lysák. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Michal Lysák a nejlepším brankářem turnaje se stal Jakub Knotek.

Fotky ze všech akcí si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII nebo také zde.