Přihlašování do kroužků a na akce

Přihlásit se na kroužky a akce ve školním roce 2023/2024 se můžete přes informační systém "DOMEČEK". Návod na přihlášení naleznete níže.

  

1. Pro otevření IS DOMEČEK klikněte zde:  https://ddmbylnice.iddm.cz,(link is external) 

poté se zobrazí „Přihlášení“ -  vyplníte dvě kolonky – e-mail a heslo, které jste zadali při „Registraci“.

Pokud ještě nejste zaregistrovaný, vlevo nahoře na záložce "NOVÝ ÚČET" vyplňte všechny údaje a zaregistrujte se. 

Během několika málo minut by Vám měla přijít na Váš e-mail automaticky vygenerovaná zpráva (e-mail) s potvrzením registrace. Pro správné zakončení registrace je potřeba kliknout na odkaz uvedený v e-mailu. Tento mechanismus slouží k ověření vlastnictví vaší e-mailové adresy.
Nyní je možné se PŘIHLÁSIT.
 

2. PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ A NA AKCE

 

V levém sloupci menu klikněte na KROUŽKY nebo AKCE a zobrazí se jejich přehled.

a) klikněte na kroužek (akci), na který (-ou) chcete jednoho či více účastníků přihlásit. Zobrazí se základní informace. Pod těmito informacemi se zobrazí tlačítko „Přihlásit“, na které klikněte a přihlašte vybraného účastníka. Poté klikněte na tlačítko „přihlásit účastníka“. V tuto chvíli se přihláška odeslala.

b) nyní čekejte na schválení. Na e-mail vám přijde informace o zpracování a schválení přihlášky (obvykle do 24 hodin). 

3. PO SCHVÁLENÍ PŘIHLÁŠKY:

 

 a) ve stejném e-mailu jako schválení přihlášky obdržíte i podklady k platbě (č. účtu, variabilní symbol a částku k zaplacení). Platbu proveďte do 10 dnů od přihlášení. Ke každému účastníku vyplňte správný variabilní symbol!

 

 

U každé přihlášky jsou souhrnné informace o důvodech zpracování osobních údajů. Existují-li k této přihlášce důvody k získání vašeho souhlasu, jsou souhlasy zahrnuty v této části přihlášky a prosíme vás o vyplnění. Nastavení vašeho stanoviska k udělení či neudělení souhlasu probíhá při procesu přihlašování přímo vaší volbou (online přihlášky).

Přihlášku i potvrzení o uhrazení platby ve formátu PDF najdete na svém klientském účtu na adrese https://ddmbylnice.iddm.cz(link is external kde si ji můžete vytisknout
 

  
ODHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKA Z KROUŽKU NEBO AKCE.
Pro odhlášení účastníka z kroužku je potřeba kontaktovat DDM a odhlášku provede pracovník DDM. V klientském centru odhlašovat nelze.

 

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88