Přebor regionu v plavání o putovní pohár Plavecké školy Uh. Hradiště

Velmi pěkného úspěchu dosáhly děti z kroužku sportovního plavání 3. června 2016 v Luhačovicích na "Přeboru regionu v plavání o putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště". Závodů se zúčastnilo celkem 110 žáků v kategoriích 1. až 5. tříd. Zájmový kroužek sportovního plavání získal pod vedením Mgr. Jiřího Trčky hned několik individuálních ocenění - Kateřina Březáčková, Jiří Novák, Karolína Ševčíková (všichni 1. místo), Martin Jenyš, Barbora Bačová, Martina Nováková (všichni 2. místo) a Klára Měšťánková, Tereza Šuráňová (obě 3. místo). Kromě individuálních výkonů byli žáci úspěšní i ve štafetových závodech - 1. místo získali žáci 1. tříd, 2. místo - 2. a 5. třída a 3. místo - žáci ze 3. a 4. třídy. V celkovém pořadí plaveckého přeboru se družstvo DDM Brumov-Bylnice umístilo na krásném 3. místě.

Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci a především Mgr. Jiřímu Trčkovi, který po celý rok děti na tyto závody připravoval.