Kroužky a aktivity

Datum:
21.06.2013 - 17:30
V pátek 21. června 2013 Vás zveme na NOHEJBALOVÝ TURNAJ tříčlenných družstev, který se uskuteční od 17.30 hodin v tělocvičně DDM Brumov-Bylnice. Občerstvení bude zajištěno. Více informací...
Datum:
22.05.2013 - 13:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice Vás všechny srdečně zve na vystoupení dětí a ukázky z naší činnosti pod názvem OKÉNKO DO DDM aneb co se tam všechno děje.V režii divadelního kroužku se Vám na...
Datum:
13.05.2013 - 13:00
Dům dětí a mládeže pro Vás připravuje na letní prázdniny několik táborů s různým zaměřením - TANEČNÍ TÁBOR V CHORVATSKU, POBYTOVÝ STANOVÝ TÁBOR VE ŠTUDLOVĚ S ASTERIXEM A OBELIXEM a tři příměstské...
Datum:
15.05.2013 - 16:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice Vás zve na KURZ DRÁTKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY II., který proběhne ve středu 15. 5. 2013 od 16.00 do 18.00 hodin v Centru volného času v Návojné.Vyučuje paní Alena...
Datum:
14.05.2013 - 09:00
V úterý 14. 5. 2013 proběhne od 9.00 hodin na hřišti FC Bylnice finále okresního kola Mc Donald's Cup 2013 v kopané a to v kategorii mladší a starší. V každé kategorii bude startovat šest týmů, které...
Datum:
10.05.2013 - 10:00
V pátek 10. května 2013 proběhne od 10.00 hodin turnaj smíšených družstev ZŠ Brumov-Bylnice ve vybíjené. Účastnit se ho budou žáci 4. a 5. tříd ZŠ. Turnaj proběhne za pěkného počasí na umělce, v...
Datum:
30.04.2013 - 15:30
DDM Brumov-Bylnice připravuje na měsíc květen další akce, na které se můžete těšit. Některé z nich najdete níže v podrobnějším popisu. Kromě akcí, které pořádáme my, se také děti z našich zájmových...
Datum:
30.04.2013 - 14:00
Pořadatel: Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice, Široká 184, příspěvková organizace, okres ZlínVyhlašovatelem soutěže je: Ministerstvo dopravy-BESIP, Ministerstvo školství,mládeže a tělovýchovy,...
Datum:
24.04.2013 - 16:00
Kde:    Centrum volného času Návojná (zasedací místnost)Kdy:    24.4.2013Od:     16:00 - 18:00Cena:  50 Kč (materiál je v ceně)Více informací: Lenka...
Datum:
18.04.2013 - 12:00
DDM Brumov-Bylnice Vás srdečně zve do tělocvičny ZŠ na akci HRY BEZ HRANIC.Jedná se o setkání žáků ZŠ, pedagogů, pracovníků IZS a handicapovaných dětí z DD Návojná. Touto akci chceme...
Datum:
05.04.2013 - 16:30
DDM Brumov-Bylnice Vás zve na PIRÁTSKÝ VEČER SE SKUPINOU DYNAMIC.Tato akce se uskuteční v pátek 12. dubna 2013 od 18.00 do 22.00 hodin v tělocvičně DDM. Vstupné je 20,- Kč a těšit se můžete na...

Stránky

Den v týdnu Čas Vedoucí Místo Věk Zaměření
Šachy Pátek 17:00 - 18:30 Častulík Jiří DDM Sport
Stolní tenis Pátek 17:00 - 18:30 Dorňák Zdeněk DDM Sport
Táborová kytara Čtvrtek 15:20 - 17:20 Froněk Miroslav DDM Hudba
Mladý rybář Úterý 16:00 - 17:30 Janáč Zdeněk DDM 2. - 8. třída Příroda
Psaní všemi deseti na PC Úterý 14:00 - 15:00 Ptáček Martin ZŠ Brumov Od 3. třídy ZŠ Počitače
JIU-JITSU - starší Pondělí 16:30 - 18:00 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Brumbyho mažoretky - JUNIOR Úterý 17:30 - 19:00 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 12 - 14 let Tanec
Odbíjená I., II. Úterý, Čtvrtek 15:30 - 17:00 Ritter Rudolf, Lysáková Martina Hala Brumov Sport
Mladý zdravotník Čtvrtek 16:30 - 17:30 Šerá Kateřina RMC Malenka Sport
Plastikový modelář Pátek 15:00 - 17:00 Špalek Jiří Horní škola Bylnice Technika
Lezení na umělé stěně I. Úterý 16:30 - 17:30 Surmařová Jana DDM 6 - 10 let Sport
Florbal III. Pátek 14:00 - 15:30 Ptáček Martin Hala Brumov 8. - 9. třída Sport
Broučci Pondělí 10:00 - 11:30 Daňová Františka DDM Sport
Bruslení pro radost Úterý 13:00 - 14:00 Daňová Františka Zimní stadion Brumov Sport
Florbal I. Středa 15:00 - 16:30 Ptáček Martin Hala Brumov 3. - 5. třída Sport
Ringo Čtvrtek 14:40 - 15:50 Ptáček Martin DDM Od 3. třídy ZŠ Sport
Bylničánek Úterý 15:30 - 16:30 Daňová Františka DDM Tanec
Aqua aerobic Úterý 18:00 - 19:00 Loucká Alena Bazén Brumov Sport
Lezení na umělé stěně II. - 1. skupina Čtvrtek 15:50 - 16:50 Strnad Antonín DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Keramika I. - začátečníci Středa 15:00 - 16:00 Lysáková Martina DDM Tvořivost
Moderní tance Pondělí 16:00 - 17:30 Sudická Petra ZŠ Brumov Tanec
Kalanetika pro dospělé Pondělí, Středa 19:00 - 20:00 Ptáčková Marie DDM Sport
Zdravotní cvičení pro dospělé Středa 16:50 - 17:50 Vaňková Marcela DDM Sport
Florbal II. Pondělí 15:30 - 17:00 Ptáček Martin Hala Brumov 6. - 9. třída Sport
Mažoretky Nedašov Úterý 13:20 - 14:20 Tkadlecová Ivana ZŠ Nedašov 4. - 7. třída Tanec
Veselá flétnička I. - začátečníci Čtvrtek 11:30 - 12:30 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Veselá flétnička II. - pokročilí Čtvrtek 12:30 - 13:30 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Florbal hrou Středa 13:40 - 14:40 Ptáček Martin Hala Brumov 1. - 2. třída Sport
Brumbyho mažoretky - děti Úterý 15:40 - 17:10 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 4 - 7 let Tanec
Brumbyho mažoretky - KADETKY Pondělí 15:30 - 17:00 Trčková Klára DDM 1. - 3. třída Tanec
JIU-JITSU - mladší, MŠ Středa 16:30 - 17:30 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
TS Waves - Discodance - děti Úterý 17:30 - 19:00 Švachová V. DDM 8 - 11 let Tanec
TS Waves - Discodance "Junioři" Pondělí 17:00 - 18:50 Švachová V. DDM 12 - 15 let Tanec
TS Waves - Discodance "Hlaváci" Sobota 10:00 - 12:00 Šimšálková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál od 15ti let Tanec
Kreativní kurz pro dospělé Úterý 15:00 - 17:00 Pastierčinová Jana DDM Tvořivost
Lezení na umělé stěně II. - 2. skupina Čtvrtek 16:50 - 17:50 Strnad Antonín DDM 2. stupeň ZŠ, SŠ Sport
Ruský jazyk Čtvrtek 17:00 - 18:00 Potapenko A. DDM Od 3. třídy ZŠ Jazyky
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří I. Čtvrtek 14:00 - 15:30 Pinďáková Věra ZŠ Štítná 1. stupeň ZŠ Sport
Anglická konverzace Středa 14:00 - 15:00 Bařinková Ilona ZŠ Brumov Jazyky
Keramika II. - pokročilí Středa 16:00 - 17:00 Vaško Marie DDM Tvořivost
Myslivost Středa 16:00 - 17:30 Liška Hynek DDM 2. - 8. třída
Sportovní gymnastika I. - MŠ Středa 14:00 - 15:00 Šánková Monika DDM Sport
Sportovní gymnastika II. - 1. skupina Středa 15:00 - 16:00 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport
Karate Čtvrtek 16:00 - 17:00 Coufal Miroslav Národní škola Brumov Sport
Táborová kytara - pro dospělé Čtvrtek 17:30 - 18:30 Froněk Miroslav DDM Hudba
Sportovní plavání II. Pátek 14:00 - 15:00 Šánková Monika Bazén Brumov 4. - 7. třída Sport
Sportovní plavání I. Pátek 13:00 - 14:00 Šánková Monika Bazén Brumov 1. - 3. třída Sport
Talent centrum Pátek 15:30 - 17:00 Kozubík Pavel DDM Předškoláci, 1. - 3. třída
Sladký bar Pondělí 15:00 - 16:30 Lysáková Martina DDM Od 3. třídy ZŠ Tvořivost
Keramika Nedašov Pondělí 13:30 - 15:00 Vaško Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Karate Nedašov Čtvrtek 14:00 - 15:30 Vaněk J. ZŠ Nedašov Sport
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří II. Čtvrtek 15:30 - 17:00 Pinďáková Věra ZŠ Štítná 6. - 9. třída Sport
Výtvarné hrátky Pondělí 14:00 - 15:30 Vargová Zdena ZŠ Štítná 1. - 3. třída Tvořivost
Brumbyho mažoretky - mini Pátek 15:30 - 17:00 Haspalová R., Trčková K. Horní škola Bylnice - zrcadlový sál Tanec
Sportovní plavání pro rodiče s dětmi Pátek 15:00 - 16:00 Šánková Monika Bazén Brumov Sport
Sportovní gymnastika II. - 2. skupina Středa 16:00 - 17:00 Šánková Monika DDM 1. stupeň ZŠ Sport

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88