Hradní věž

V sobotu 5. května 2018 byla oficiálně zahájena sezóna na Hradě Brumov za přítomnosti starosty města pana Zdenka Blanaře a kastelána hradu. Součástí akce byl i 22. ročník šachového turnaje dětí a mládeže o pohár kněží Mariánů. Finále tohoto turnaje má podobu tzv. “Živých šachů“, které představují děti ze ZŠ Brumov-Bylnice.  Vítězem celého turnaje se stal Filip Matůš z TJ Sokol Ústí. Nejlepší z  místních hráčů byl Josef Holba na 8. místě.  Doprovodný program zajišťovaly děti z kroužků Discodance a JIU-JITSU. Hlavním lákadlem pro děti byl kouzelník Šeklin, který zaujal všechny přítomné svými kouzelnickými triky. Pro malé návštěvníky byl přichystán skákací hrad a ukázky šermířské skupiny VALMONT. Velké poděkování patří účinkujícím dětem, jejich vedoucím a všem sponzorům.

Fotky z této akce si můžete prohlédnout ZDE.