5. ročník turnaje ve stolním tenise neregistrovaných hráčů - výsledky

V sobotu 26. března jsme pořádali v DDM Brumov-Bylnice ve spolupráci s příznivci stolního tenisu 5. ročník turnaje ve stolním tenise neregistrovaných hráčů. Letos se ho zúčastnilo 22 hráčů rozdělených do čtyř skupin, ve kterých se hrálo každý s každým na dva vítězné sety. Poté nejlepší dva z každé skupiny postupovali do vyřazovacích bojů. Současně probíhal turnaj hráčů nad 60 let a samostatně si zahrály také ženy. Vítězem hlavní kategorie se stal Zdeněk Bazalka z Liptálu, na 2. místě skončil Martin Hořelka z Valašské Polanky, třetí Zdeněk Plšek z Francovy Lhoty a na čtvrtém místě Jiří Holeček ze Zlína. Nejlepší z domácích hráčů, Petr Sopek, se umístil na 5. místě. V kategorii nad 60 let zvítězil Josef Zvoníček z Brumova-Bylnice, druhý skončil Peter Deneš z Púchova a třetí František Řepa z Brumova-Bylnice. Z žen si pohár za 1. místo odnesla Jana Katingerová z Púchova.

Děkujeme všem sponzorům akce: SP ELAMONT s.r.o., Petr Sopek; CEBES a.s.; Město Brumov-Bylnice; ELSEREMO a.s.; TOP drogerie František Jedlička; CYKLOSPORT KOLEX - Tomáš Maňas; ELEKTRO Karel Ginter; Kloboucká lesní s.r.o.; LÉKÁRNA U ANDĚLA STRÁŽCE Brumov-Bylnice; Řeznictví a uzenářství Ritter.

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout ZDE.