Zhodnocení podzimních prázdnin s DDM

Podzimních prázdnin s DDM, které proběhly 29. a 30. října 2015, se zúčastnilo celkem 65 dětí. Děti si mohly vybrat ze čtyř akcí. Ve čtvrtek jsme pořádali zájezd do Galaxie Zlín a turnaj v ringu. Vítězem turnaje v ringu se stala dvojice David Kolínek a Marek Vašíček. V pátek se uskutečnily hned dva turnaje, a to v bowlingu a stolním tenise. V bowlingu si z kluků vedl nejlépe Vojtěch Sopek a z děvčat to byla Simona Fojtíková. Turnaj ve stolním tenise probíhal ve dvou kategoriích - mladší a starší. V kategorii mladších se na 3. místě umístil Tomáš Kolínek, druhý skončil Honza Rydval a vítězem se stal Jakub Šenkeřík. Ve starší kategorii byl na 3. místě Josef Holba, stříbro získal Jakub Fojtík a zlatou medaili si domů odnesl Marek Gajdoš.

Fotky z podzimních prázdnin si můžete prohlédnout ZDE.