Kroužky a aktivity

Datum:
06.04.2019 - 12:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice a příznivci stolního tenisu pořádají v sobotu 6. dubna 2019 od 12:00 hodin v tělocvičně DDM Brumov-Bylnice 4. ročník turnaje ve stolním tenise neregistrovaných...
Datum:
25.02.2019 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti na akce pořádané v době jarních prázdnin, tj. v období od 25. února do 1. března. Můžete se těšit na promítání animovaného filmu "Yeti" ve Val....
Datum:
04.02.2019 - 14:00
 V pátek 8. února 2019 se zúčastníme 3. KONFERENCE PEDAGOGŮ VOLNÉHO ČASU v ČR a ZK, kde bude také oceněna jedna z našich externích pedagogických pracovnic, paní Věra Pinďáková, která už...
Datum:
01.02.2019 - 09:00
Na pololetní prázdniny, tj. v pátek 1. února 2019, jsme připravili pro děti dvě akce. První možností je návštěva kina ve Val. Kloboukách, kde se bude promítat animovaný rodinný film "COCO". Druhou...
Datum:
06.02.2019 - 17:00
Ve středu 6. února 2019 bude v DDM Brumov-Bylnice od 17.00 hodin zahájen KURZ TANEČNÍ VÝCHOVY pro žáky 9. tříd. Kurz proběhne v osmi lekcích, kde si mládež osvojí základy společenského...
Datum:
12.12.2018 - 17:15
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice Vás po roce opět zve na akci "Česko zpívá koledy", která se uskuteční 12. prosince 2018 od 17:15 hod. na náměstí v Brumově-Bylnici. Více informací najdete na...
Datum:
28.11.2018 - 15:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti i dospělé na "Výrobu adventních věnečků", která se uskuteční v klubovně DDM 28. listopadu 2018 od 15:00 hodin. S sebou si přineste kruhový...
Datum:
15.11.2018 - 14:30
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice se zapojil do akce "Sběr PET víček" pro handicapované děti.Více informací najdete na plakátku.Přidejte se i vy. Předem Vám moc děkujeme.
Datum:
29.10.2018 - 09:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny děti na akce pořádané v době podzimních prázdnin, tj. 29. a 30. října 2018. Můžete se těšit na animovaný rodinný film Hotel Transylvánie 3, sportovní...
Datum:
19.10.2018 - 19:00
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice oznamuje, že v pátek 19. října 2018 bude v tělocvičně DDM od 19:00 hodin zahájen miniturnajem již 6. ročník "Zimní nohejbalové ligy". Soutěž potrvá do konce dubna...
Datum:
03.10.2018 - 15:45
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny ženy do zájmového kroužku "Zdravotní cvičení", který bude probíhat každou středu od 15:45 do 16:45 hodin v tělocvičně DDM.Začínáme již 3. října...
Datum:
02.10.2018 - 18:00
 Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice zve všechny ženy a dívky do zájmového kroužku "Vodní aerobik", který bude probíhat každé úterý od 18:00 do 19:00 hodin v krytém bazénu v Brumově-Bylnici....

Stránky

Den v týdnu Čas Vedoucí Místo Věk Zaměření
Šachy Pátek 17:00 - 18:30 Častulík Jiří DDM Sport
Stolní tenis Pátek 17:00 - 18:30 Dorňák Zdeněk DDM Sport
Táborová kytara Čtvrtek 15:20 - 18:00 Froněk Miroslav DDM Hudba
Mladý rybář Úterý 16:00 - 17:30 Janáč Zdeněk DDM 2. - 8. třída Příroda
Psaní všemi deseti na PC Úterý 14:00 - 15:00 Ptáček Martin ZŠ Brumov Od 3. třídy ZŠ Počitače
JIU-JITSU - starší Pondělí 16:30 - 18:00 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
Brumbyho mažoretky - JUNIOR Úterý 17:30 - 19:00 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 4. - 8. třída Tanec
Odbíjená I., II. Úterý, Čtvrtek 15:30 - 17:00 Ritter Rudolf, Mišová Romana Hala Brumov Sport
Mladý zdravotník Úterý 16:30 - 17:30 Šerá Kateřina Národní škola Brumov Sport
Plastikový modelář Pátek 15:00 - 17:00 Špalek Jiří Horní škola Bylnice Technika
Volejbal Úterý 13:30 - 15:00 Trčková Ivana ZŠ Nedašov Sport
Lezení na umělé stěně I. - 1. skupina Pondělí 14:30 - 15:30 Strnad Antonín DDM 6 - 10 let Sport
Broučci Pondělí 10:00 - 11:00 Daňová Františka DDM Sport
Bruslení pro radost Úterý 12:50 - 13:50 Daňová Františka Zimní stadion Brumov Sport
Florbal I. Středa 15:00 - 16:30 Ptáček Martin Hala Brumov 3. - 5. třída Sport
Ringo Čtvrtek 14:40 - 16:00 Ptáček Martin DDM Od 3. třídy ZŠ Sport
Bylničánek Úterý 15:30 - 16:30 Daňová Františka DDM MŠ - 6. třída Tanec
Aqua aerobic Úterý 18:00 - 19:00 Loucká Alena Bazén Brumov Sport
Lezení na umělé stěně II. - 1. skupina Čtvrtek 16:00 - 17:00 Strnad Antonín DDM 10 - 15 let Sport
Tvorba rodokmene Úterý 16:00 - 18:00 Mojžíšková Hana DDM Technika
Keramika Středa 15:00 - 16:00 Mišová Romana DDM Tvořivost
Moderní tance Pondělí 14:30 - 16:00 Sudická Petra ZŠ Brumov Tanec
Angličtina pro dospělé - pokročilí Úterý 17:00 - 18:00 Trčálková Tereza DDM Jazyky
Kalanetika pro dospělé Pondělí, Středa 19:00 - 20:00 Ptáčková Marie DDM Sport
Zdravotní cvičení pro dospělé Středa 15:40 - 16:40 Vaňková Marcela DDM Sport
Florbal II. Pondělí 15:30 - 17:00 Ptáček Martin Hala Brumov 6. - 9. třída Sport
Mažoretky Nedašov Středa 12:20 - 14:20 Tkadlecová Ivana ZŠ Nedašov Tanec
Veselá flétna I. Čtvrtek 11:30 - 12:20 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Veselá flétna II. Středa 12:30 - 13:20 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba
Florbal hrou Středa 13:40 - 14:40 Ptáček Martin Hala Brumov 1. - 2. třída Sport
Angličtina pro dospělé - mírně pokročilí Úterý 18:10 - 19:10 Trčálková Tereza DDM Jazyky
Brumbyho mažoretky - MINI Úterý 15:40 - 17:10 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál Tanec
Brumbyho mažoretky - KADETKY Pátek 15:00 - 16:30 Trčková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 1. - 3. třída Tanec
JIU-JITSU - mladší, MŠ Středa 16:30 - 17:30 Matějíček František Národní škola Brumov Sport
TS Waves - Discodance Mini Pondělí 17:00 - 18:30 Šimšálková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál 4 - 7 let Tanec
TS Waves - Discodance - děti Středa 17:00 - 19:00 Švachová Veronika, Šimšálková Klára DDM 8 - 11 let Tanec
TS Waves - Discodance "Junioři" Pátek 17:00 - 19:00 Švachová V. DDM 12 - 15 let Tanec
TS Waves - Discodance "Hlaváci" Pátek 17:00 - 19:00 Šimšálková Klára Horní škola Bylnice - zrcadlový sál od 16ti let Tanec
Lezení na umělé stěně I. - 2. skupina Pondělí 15:50 - 16:50 Strnad Antonín DDM 6 - 10 let Sport
Kreativní kurz Úterý 15:00 - 17:00 Pastierčinová Jana DDM Tvořivost
Lezení na umělé stěně II. - 2. skupina Čtvrtek 17:00 - 18:00 Strnad Antonín DDM 10 - 15 let Sport
Veselá flétnička Úterý 14:30 - 15:30 Mojžíšková Hana ZŠ Brumov 1. stupeň ZŠ Hudba
Nejsou žádné zájmové kroužky Sobota, Neděle
Ruský jazyk Čtvrtek 17:00 - 18:00 Potapenko A. DDM Jazyky
Vaříme s písničkou Úterý 12:20 - 13:20 Vaňková Alena ZŠ Nedašov Tvořivost
Mladý zdravotník Štítná nad Vláří Čtvrtek 14:00 - 17:00 Pinďáková Věra ZŠ Štítná Sport
Anglická konverzace I. Pondělí 14:00 - 16:00 Bařinková Ilona ZŠ Brumov Jazyky
Anglická konverzace II. Čtvrtek 14:00 - 16:00 Bařinková Ilona ZŠ Brumov Jazyky
Tvořivé dílničky Pondělí 12:20 - 13:20 Fojtíková Marie ZŠ Nedašov Tvořivost
Veselá flétna III. Čtvrtek 12:30 - 13:20 Vítková Romana ZŠ Nedašov Hudba

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88