Zábavné aktivity na týden od 23. do 27. 11.

Pondělí 23. 11.: Hravé tvoření

28. listopadu máme 1. adventní neděli, vytvořte si tak adventní atmosféru, která vám zútulní domov a naladí vás na příchod Vánoc. Vaše adventní věnečky nám posílejte, rádi odměníme ty nejhezčí výrobky :-).


Úterý 24. 11.: Tančíme si pro radost

V úterý si podle videa můžete zatančit jen tak pro radost.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=jC87ofjpPpA

 

Středa 25. 11.: Florbalové okénko

V minulém díle jste se dozvěděli, jaký je při florbalu správný postoj a jak se správně drží florbalka. V dnešních dvou videích se můžete zdokonalovat v hokejovém i florbalovém driblinku a ve vedení míčku. A nezapomeňte, že trénink dělá mistry :-).

Odkazy na videa:

https://www.youtube.com/watch?v=QRmmdYjZ4rA

https://www.youtube.com/watch?v=7st7Nm1lkyQ&t=158s

 

Čtvrtek 26. 11.: Pečeme společně

Perníčky patří mezi jedno z nejstarších cukroví, vydrží dlouho vláčné, provoní celý dům a jejich chuť k vánočnímu období patří. Vyzkoušejte náš recept nebo se s námi podělte o ten váš :-).


 

Pátek 27. 11.: Počítání pro radost

Zkuste naše omalovánky s počítáním, procvičte si, jak jste na tom s počty a obrázek nám poté můžete poslat hotový :-). K vytisknutí najdete obrázky v přiložených souborech.

 

Tip na víkend:

Zajděte si společně s rodiči někde do přírody. Zastavte se na chvilku uprostřed hlubokého lesa, utište se a zaposlouchejte se do líbezné hudby přírody. Máte-li chuť, něco pozitivního si zazpívejte, možná se k vám i ptáčci nebo nějaký kolemjdoucí přidají. Opět můžete udělat společné foto a poslat nám ho do DDM.

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88