Zábavné aktivity na týden od 16. do 20. 11.

Pondělí 16. 11.: Výtvarné tvoření

Do ulic, do zahrad, 

fouká listí listopad. 

Mlha padá za oknem, 

už se nechce chodit ven. 

Vytvořte si poslední podzimní obrázek, posbírejte listí, které ještě v lese objevíte a udělejte si rychlý a jednoduchý obrázek, který vám udělá radost. Video návod vám poradí jak na to :-).

Co budete potřebovat? Listí, papír, lepidlo, fixky, fantazii a dobrou náladu.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=vc8H07ZmmWA

 

Úterý 17. 11.: Tančíme si pro radost

V úterý si podle videa můžete zatančit jen tak pro radost. Komu se podaří sestavu naučit a natočí se v akci, může nám video poslat.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=lzDQJT3F_80

 

Středa 18. 11.: Florbalové okénko

Každá středa bude patřit florbalu. Zapojit se můžou všichni, tzn. i ti, kteří ho nikdy nehráli. Podle instruktážních videí se budete učit krok po kroku jednotlivým florbalovým dovednostem nebo se v nich zdokonalovat. Videa budou obsahovat rady, tipy a domácí úkoly. V dnešních videích se podíváme na to, jaký je správný postoj a jak správně držet florbalku.

Odkazy na videa:

https://www.youtube.com/watch?v=vXuvEI7i7lA

https://www.youtube.com/watch?v=2YGeGMXrsX4

 

Čtvrtek 19. 11.: Pečení a vaření

Bábovka je sázka na jistotu, krásně voní, skvěle vypadá, je vláčná, vhodná k čaji, kakau, kávě, jednoduše ideální dezert do tohoto podzimního počasí. Provoní domov a ještě si na ni každý pochutná. Tak vyzkoušejte náš tip a pochlubte se nám výsledky.


Pátek 20. 11.: Logické myšlení

Co takhle při pátku zapojit mozkové závity? Vyzkoušejte si jednoduchou logickou úlohu a napište nám, jak se vám vedlo při malé rozcvičce logického myšlení :-).

https://jednoducheuceni.cz/wp-content/uploads/2019/03/p%C3%A1te%C4%8Dn%C3%AD-%C3%BAkoly-pro-velk%C3%A9-%C5%A1ikuly-5.pdf

 

Tip na víkend:

Můžete si s rodiči udělat procházku na Kapličku sv. Anny v Brumově, kde kromě pěkného výhledu najdete v jejím okolí 13 nově vybudovaných naučných infosloupů, u kterých se můžete zastavit a něco zajímavého se dozvědět. Je zde i několik nových laviček, na kterých si můžete odpočinout a obdivovat krásu přírody. Pokud budou dobré povětrnostní podmínky pro pouštění draka, neváhejte si ho vzít s sebou. Na závěr můžete udělat společné foto a poslat nám ho do DDM.

   

 

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace

Mýto 184
763 31  Brumov-Bylnice

sponsored by ACTIVE 24

Copyright © 2013 DDM Brumov-Bylnice - vytvořila Reklamní agentura - Design88